English

Ubytování a strava

 

Obstaráváme všechny praktické a logistické náležitosti včetně převozu z letiště. Věříme, že kvalitní ubytovací podmínky jsou pro úspěšný projekt nezbytné. Účastníci by se měli cítit příjemně a uvolněně, aby si mohli z výuky odnést co nejvíce.

 

Můžeme Vám nabídnout různé formy ubytovaní v závislosti na Vašich specifických požadavcích. Na základě našich zkušeností navrhujeme vysoce kvalitní hotely pro kratší pobyty a pedagogický personál a kompletně vybavené rezidence pro delší pobyty, protože věříme, že takové ubytování nabízí nejlepší kvalitu ohledně služeb, soukromí a pohodlí. Při ubytování v rezidenci je možné využívat vlastní stravování, polo- či plnou penzi. Můžete si vybrat zdali je pro Vás lepší, když studujícím budeme přidělovat kapesné, aby si mohli připravit stravu sami, nebo jim budeme zajišťovat stravování v restauraci.

 

Spolupracujeme s několika rezidencemi, které nabízejí nejrůznější podmínky a služby, proto jsme schopni najít tu nejlepší pro Vás. Díky úzké spolupráci s regionálními institucemi také rozsáhle pracujeme s ER.GO (Regional Authority for the Right to Higher Education in Emilia Romagna), organizací která poskytuje skvělá ubytovací zařízení. Rezidence, se kterou pravidelně spolupracujeme a která je mezi nejoblíbenějšími podle minulých účastníků je "Residence Terzo Millennio".

 

Prosíme, prohlédněte si podrobnosti a fotografie níže:

 
Residence Terzo Millennio
Residence Terzo Millennio

Residence Terzo Millennio
Residence Terzo Millennio

Residence Terzo Millennio
Residence Terzo Millennio

Residence Terzo Millennio
Residence Terzo Millennio

1/6
Terzo Millennio

 

Terzo Millennio, rezidence v Boloni má 240 studií s možností vlastní stravy, které jsou vhodné pro studium a práci.

 

Rezidence disponuje výborným spojením s centrem Bologni a je otevřená po celý rok, s personálem připraveným být k ruce 24 hodin denně a širokým výběrem služeb (například Wi-Fi, tělocvična, prádelna, bezpečnostní kamerový systém, tiskárna a kopírka, studijní místnost, TV, úklidový servis a privátní telefonní linka). Terzo Millennio garantuje nejlepší pohostinnost, pohodlí a kvalitu pro krátké i dlouhodobé pobyty v Boloni.

 

ER.GO

 

ER.GO (Regional Authority for the Right to Higher Education in Emilia Romagna) nabízí služby pro studenty a čerstvé absolventy, zahraniční studenty na mezinárodních mobilitách a výzkumných programech, výzkumníky a učitele. ER.GO spravuje 17 rezidencí jen v Boloni a mnoho dalších po celém regionu.

 

Rezidence ER.GO nabízejí řadu služeb včetně studijní haly, Wi-Fi, TV, prádelny, interní telefonní linky, 24-hodinové služby personálu a počítačové studovny.

 

Rezidence ER.GO jsou situovány ve všech částích Boloni, zejména v centru.

 

ER.GO
ER.GO

ER.GО
ER.GО

ER.GO
ER.GO

ER.GO
ER.GO

1/5

Těšíme se na zprávy od Vás

Zavolejte nám ještě dnes a umožněte svým studentům a zaměstnancům absolvovat výukový pobyt v Itálii

Myslíte, že dobrý kulturní program zvýší kvalitu pobytu?
Přečetěte si o kulturních aktivitách a výletech (Florencie, Benátky)