English

Kulturní program

 

Podle našich zkušeností může dobrý kulturní program zlepšit motivaci účastníků a jejich spokojenost s celým projektem. Máme zkušenosti s organizováním výletů za kulturou a dalších aktivit, tak aby byl pobyt pro účastníky co nejpříjemnější a také mezikulturní.

 

Kromě toho můžeme zařídit i technicky zaměřené zájezdy, například do muzea Ducati. Na žádost organizujeme také výlety za kulturou do některých nejkrásnějších italských měst. Boloňa je důležitým přepravním uzlem a je v blízkosti Florencie, Benátek, Pisy a dalších významných italských míst. V závislosti na Vašich potřebách a velikosti skupiny připravujeme i zájezdy s profesionálním průvodcem a sluchátky s překladem.

 

Pro přehled míst do kterých pořádáme výlety, prosíme nahlédněte níže:

 

Venice
Venice

Grand Canal
Grand Canal

Venice
Venice

Venice
Venice

1/7
Benátky

 

Benátky jsou jednou z předních turistických destinací na světě pro svou oslavovanou architekturu a umění. Město každý den navštíví kolem 50 tisíc turistů (odhad z roku 2007). V roce 2006 byly 28. nejnavštěvovanějším městem na světě s více než 2,927 miliony turistů za rok. Benátky jsou považovány za jedno z nejkrásnějších měst.

 

V Benátkách se nachází mnoho atraktivních míst, například Bazilika Svatého Marka, Grand Canal a Náměstí Svatého Marka. V Benátkách můžete shlédnout mnoho architektonických stylů, především italskou gotiku.

Uffizi Gallery
Uffizi Gallery

Florence Cathedral
Florence Cathedral

Ponte_Vecchio
Ponte_Vecchio

Uffizi Gallery
Uffizi Gallery

1/9
Florencie

 

Florencie je centrem Toskánska. Její historický střed přitáhne každý rok miliony turistů a Euromonitor International ji vyhodnotil jako 89. nejnavštěvovanější město na světě s 1,8 milionem návštěvníků.

 

Florencie patří na seznam světového dědictví UNESCO od roku 1982. Město vábí svojí kulturou, renesančním uměním a památkami. Ve městě se také nachází mnoho muzeí a galerií, například Galerie a Palác Pitti. Díky svému kulturnímu a architektonickému dědictví byla Florencie zvolena jako jedno z nejkrásnějších měst na světě.

Palazzo Comunale
Palazzo Comunale

San Petronio
San Petronio

Piazza Maggiore
Piazza Maggiore

Palazzo Comunale
Palazzo Comunale

1/6
Boloňa

 

Boloňa je domovem prestižních kulturních, ekonomických a politických institucí stejně jako například evropsky významné veletržní čtvrtě. V roce 2000 byla UNESCEM vyhlášena městem kultury a v roce 2006 městem hudby.

 

Domov nejstarší univerzity na světě, Univerzity v Boloni která byla založena roku 1088, je slavný pro své věže a dlouhé arkády. Boloňa má také velmi dobře zachované historické centrum, které je jedním z největších v Itálii.

 

Vyhlídka na město je obohacena elegantními a rozsáhlými arkádami, které město proslavily. Arkády celkově měří 38 kilometrů.

 

Těšíme se na zprávy od Vás

Zavolejte nám ještě dnes a umožněte svým studentům a zaměstnancům absolvovat výukový pobyt v Itálii

Chcete vědět více o ubytování a stravování?

Klikněte níže