English

Jazykové kurzy a podpora

 

Náš team se skládá z expertů z celé Evropy, kteří plynně hovoří 8 jazyky včetně češtiny. Koordinátor a mentoři, kteří jsou připsáni ke každému projektu, jsou schopni podporovat účastníky v každém ohledu i v českém jazyce. Výjezd do zahraničí je příležitostí a zároveň velkou výzvou. Aby si účastníci mohli ze svého pobytu v Itálii odnést co nejvíce, cítit se bezpečně a příjemně, nabízíme jim plnou podporu v jazyce, kterému rozumí.

 

V případě zájmu organizujeme intenzivní jazykové kurzy italštiny a angličtiny. Kurzy jsou střiženy na míru potřebám a pracovním profilům účastníků a kombinují lekce zaměřené na konverzaci s programy společenských aktivit.

 

Připravíme jazykový kurz, který Vám bude vyhovovat. Specializujeme se na kurzy italštiny pro mládež a zaměstnance ze zahraničí, kteří do Itálie přijíždějí jako odborní studující. Naše kurzy jsou navrženy podle Vašich potřeb a kombinují na konverzaci zaměřené lekce se zábavnými a aktivními programy. Každá lekce je založena na denních tématech, jejichž cílem je ilustrovat různé styly italského jazyka. Všechny úrovně sledují společnou velmi širokou linii. Jednotlivé úkoly, kurzové materiály, aktivity a časy se budou lišit podle úrovně skupiny a jejich možností. Důraz je u všech kurzů kladen na komunikační dovednosti, mluvení, poslech, čtení a psaní.

 

Jazykové kurzy jsou navrženy tak, aby seděly Vašim potřebám. Kurzy se soustředí na zásadní jazykové schopnosti, které jsou nutné k práci v dnešním soutěživém, globálním prostředí.

 

Chcete vědět více o dostupných pracovních místech?
Nahlédněte do seznamu přijímajících společností a oborů
Chcete vědět více o podmínkách ubytování stravování, které nabízíme?
Klikněte níže